A délután folyamán ismét edzőmérkőzés várt a csapatra, ezúttal az NK Lokomotiva Zagreb ellen.

Összeállításunk ezúttal a következőképpen alakult: Gundel-Takács - Szendrei, Stefanos, Várkonyi, Sinan - Dénes Cs., Kiss B., Sankovic, Mim - Spoljaric, Sajbán

Kiegyenlített játék zajlott a mérkőzés kezdetei perceiben.

Huszonöt perc letelte után egyértelműen együttesünk mutatkozott gólveszélyesebbnek, azonban egyik helyzetet sem sikerült kihasználni, így a mérkőzés első gólja váratott magára.

A 31. percben Kiss Bence adott be egy gyönyörű passzot középre, értékesíteni azonban nem sikerült a helyzetet.

Öt perccel később Sankovic próbálkozott messziről, lövése elszáguldott a felső léc felett.

Egy percre rá Stefanos fejelt, a zágrábi hálóőr fogni tudta.

A ritmusos, gyors ütemű játék ellenére gól nélkül vonultak a csapatok az öltőzőkbe.

A második félidő kezdeti perceiben Dénes Csanád mutatta be tehetségét, átemelve a kapus felett a labdát, ami szépen tartott az üres kapu felé, az egyik védő azonban sikeresen kirúgta az érkező játékszert.

Az 50. percben megérkezett az első gól, sajnos nem a mi javunkra. (1-0)

Tíz perccel később Szendrei próbálkozott, a labda a jobb kapufa mellett gurult el.

A 69. percben pár másodperc leforgása alatt több játékosunk is próbálkozott, gól azonban egyik lövésből sem született.

Pár perccel később félpályáról érkezett egy lövés, amivel az ellenfél megszerezte második gólját is. (2-0)

A mérkőzés hátralévő perceire kissé lassult a játék üteme, egyik fel sem szerzett további gólokat, így nem sikerült a szépítés sem.

Szerda napunk második edzőmérkőzésén is az ellenfél győzedelmeskedett.

A nyári edzőtábor keretein belül még egy találkozó vár csapatunkra, szombaton, testvércsapatunk, az NK Nafta ellen.