ZTE FC: Szappanos -€“ Szabó M., Forgács, Polényi, Bedi -€“ Ágoston, Patvaros -€“ Ekker, Dubek (Végh, 90.), Babati (Kertész, 71.) -€“ Balázs Zs. (Nagy G., 77.) -€“ Vezetőedző: Zoran Spisljak.

Soroksár: Kovács D. -€“ Gárdos, Dvorschák, Gyömbér, Valencsik -€“ Huszák (Csillag, 31.), Tamási, Frőhlich, Gera D. (János N., 70.) -€“ Lakatos, Albert Á. (Pál A., 77.). Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gólszerzők: Dubek (32., 83.).

Sárga lap: Ágoston (17.), illetve Tamási (30.), János D. (76).

TV-s meccsen fogadjuk a Soroksárt

Vasárnap 15 órakor a ZTE Arénában a Merkantil Bank NBII 14.fordulójában a Soroksár SC-t fogadjuk. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti. Tavasszal fordulatos mérkőzésen 2:2-es döntetlen játszottunk itthon úgy, hogy Babati vezetőgólja után Króner Martin a 69. percben kiállításra került és a Soroksár Lovrencsics és Papp góljaival megfordította a mérkőzést. De a csattanó a 95. percre maradt, Babati a lefújás előtt egyenlített. Az ellenfélnél a házi gólkirály Gyepes Gábor sérülés miatt biztosan nem lép pályára, nálunk pedig Fujsz és Nagy Tamás nem lesz ott a keretben, hiszen piros lapos eltiltásukat töltik. A mérkőzést Kovács J. Zoltán vezeti, segítői Becséri Gergely és Iványi István lesznek, a tartalék játékvezető pedig Barna Gábor. Hajrá ZTE!

Csató Sándor távozik

Közös megegyezéssel közel két és fél után távozik a ZTE FC szakmai stábjának kötelékéből Csató Sándor edző - tájékoztatta honlapunkat Ágoston Zoltán klubigazgató. Köszönjük eddigi munkáját és további sportsikereket kívánunk neki. Hajrá ZTE!

Utánpótlás eredmények

U19, 8. forduló: ZTE FC - Mercedes-Kecskeméti LA 3:4 (2:0)
Gól: Vass, Horváh D., Horváth M. , ill. Szekeres, Bozsik, Balla, Kemes (öngól)

U17, 8.forduló: Grosics Akadémia - ZTE FC 2:1 (1:1)
ZTE FC: Köcse - Pataky (Horváth E.), Mód, Sebestyén, Hegedűs - Tuboly (Jóna), Szökrönyös (Buti), Czene - Temlén, Abért, Horváth K. (Májer M.)...

Vereség az első mérkőzésen

Lejátszotta első mérkőzését a 2017/2018-as Future Talents Cup-on U17-es csapatunk. Az ellenfél az ukrán Karpaty Lviv csapata volt. Az első 20 percben kétgólos előnyre tettek szert az ukránok, látszott csapatunk mozgásán, hogy szombaton még többen bajnoki mérkőzést játszottak. Fokozatosan lett kiegyenlített a mérkőzés, de az ukránok pontosabbak voltak a végén is, végül 4:1-re győztek. Gólunkat a 67. percben Temlen Máté szerezte...

A Fradi érkezik Zalaegerszegre

Rangos ellenfél érkezik szombaton Zalaegerszegre, női csapatunk a FÖRCH Női Magyar Kupa 2. fordulójában a bajnoki ezüstérmes Ferencvárost fogadja.

A mérkőzés 15 órakor kezdődik a ZTE Aréna mögötti füves pályán. Szurkoljunk a lányoknak. Hajrá ZTE!

Rangos U17-es torna

U17-es csapatunk 3 napos nemzetközi tornára utazik hétvégén Budapestre. A Goldball 94 FCSE szervezésében rangos nemzetközi mezőnyt sikerült összehozni, 12 csapat küzd 3 csoportban a helyezésekért és a tavaszi play-offért (ami április 10-12. között lesz)

A csoport: ZTE FC, Academia HAGI, FC Karpaty Lviv, FC DAC 1904...